Produkte > BIVAR > PM5GDW12.0
PM5GDW12.0
PM5GDW12.0 Bivar
PM5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators Green 565nm 25mcd Diff Lens Wire
auf Bestellung 904 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PM5GDW12.0 Bivar
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PM5GDW12.0 PM5GDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM5XXWX.X.pdf Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12"
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
PM5GDW12.0 PM5GDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2615652999253200.pdf Standard Panel Mount Indicators, 5mm Green
Produkt ist nicht verfügbar
PM5-GDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. PM5XXWX.X.pdf Description: LED ASSY PNL MT 5MM
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Size: 5mm, T-1 3/4