Technische Details PM5GDW12.0 Bivar
Description: PNL MNT GREEN 20MA W/WIRE 12", Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PM5GDW12.0 | Hersteller : Bivar Inc. |
auf Bestellung 190 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
PM5GDW12.0 | Hersteller : Bivar |
Standard Panel Mount Indicators, 5mm Green |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: LED ASSY PNL MT 5MMPackaging: Bag Current: 30mA Voltage: 2.1V Type: LED Millicandela Rating: 25mcd Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm) Lens Color: Green Viewing Angle: 45° Ratings: Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm) Wavelength - Peak: 568nm Lens Transparency: Diffused Lamp Color: Green Panel Cutout Shape: Round Lens Style: Round with Domed Top Lens Size: 5mm, T-1 3/4 |