Produkte > PIHER SENSOR CONTROLS > PT6KV-224A2020
PT6KV-224A2020
PT6KV-224A2020 Piher Sensor Controls
piher_pt-6.pdf
Hersteller: Piher Sensor Controls
6 mm Carbon Potentiometer
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 334
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT6KV-224A2020 Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 220 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT6KV224A2020 PT6KV224A2020 Hersteller : Amphenol Piher PIHER_PT-6.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 220Kohms 6mm Top adj
auf Bestellung 5815 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
PT6KV-224A2020 PT6KV-224A2020 Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems PIHER_PT-6.pdf Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W PC PIN TOP
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±20%
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 220 kOhms