Technische Details PT6KV-224A2020 Piher Sensor Controls
Description: TRIMMER 220K OHM 0.1W PC PIN TOP, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±20%, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 220 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PT6KV224A2020 | Hersteller : Amphenol Piher |
Trimmer Resistors - Through Hole 220Kohms 6mm Top adj |
auf Bestellung 5815 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
PT6KV-224A2020 | Hersteller : Amphenol Piher Sensing Systems |