R2E175-AC79-22 ebm-papst
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm Round, 115VAC, 320CFM
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E175-AC79-22 ebm-papst
Description: IMPELLER MTRZD 175X47MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min), Width: 47.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 70.0dB(A), Part Status: Active.
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
R2E175-AC79-22 | Hersteller : ebm-papst Inc. |
auf Bestellung 10 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
R2E175AC79-22 | Hersteller : EBM Papst |
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 320CFM 70dB |
auf Bestellung 47 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 10 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |