Produkte > EBM-PAPST > R2E175-AC79-22
R2E175-AC79-22
R2E175-AC79-22 ebm-papst
R2E175AC7922_BA_ENU-2948948.pdf
Hersteller: ebm-papst
Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller, 175mm Round, 115VAC, 320CFM
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details R2E175-AC79-22 ebm-papst
Description: IMPELLER MTRZD 175X47MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 80.0W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 175mm Dia, Bearing Type: Ball, Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min), Width: 47.00mm, Weight: 2 lbs (907.2 g), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Motorized Impellers, Noise: 70.0dB(A), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
R2E175-AC79-22 R2E175-AC79-22 Hersteller : ebm-papst Inc. R2E175_Series.pdf Description: IMPELLER MTRZD 175X47MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 80.0W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 175mm Dia
Bearing Type: Ball
Air Flow: 320.0 CFM (8.96m³/min)
Width: 47.00mm
Weight: 2 lbs (907.2 g)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 70.0dB(A)
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
R2E175AC79-22 R2E175AC79-22 Hersteller : EBM Papst r2e175.pdf AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 320CFM 70dB
auf Bestellung 47 Stücke:
auf Bestellung 10 Stücke: