Produkte > NXP USA INC. > SCF5234F4CVM150
SCF5234F4CVM150
SCF5234F4CVM150 NXP USA Inc.
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 150MHz
RAM Size: 64K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: Coldfire V2
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.4V ~ 1.6V