SMAJ130CA-Q Bourns
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ130CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 144V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 209V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ130CAQ | Hersteller : Yangjie Technology |
Description: TVS - Diodes SMA 130V 400W Packaging: Tape & Reel (TR) Part Status: Active |
auf Bestellung 750000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
SMAJ130CA-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Bi-Dir 130V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
auf Bestellung 5000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
| SMAJ130CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ130CAQ |
Produkt ist nicht verfügbar |
SMAJ130CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 400W BI |