Produkte > BOURNS > SMAJ150A-Q
SMAJ150A-Q
SMAJ150A-Q Bourns
smaj_q.pdf
Hersteller: Bourns
ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJ - A 150V
auf Bestellung 2847 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ150A-Q Bourns
Description: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 167V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote SMAJ150A-Q
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ150A-Q SMAJ150A-Q Hersteller : Bourns smajq.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 150V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 150V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 167V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 243V
Power - Peak Pulse: 400W
Produkt ist nicht verfügbar
SMAJ150AQ Hersteller : Yangjie Technology Description: TVS - Diodes SMA 150V 400W