SMAJ17CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMA 17V 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ17CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ17CA-Q | Hersteller : Bourns |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 17volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101 |
auf Bestellung 5378 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| SMAJ17CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ17CAQ |
auf Bestellung 150000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMAJ17CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMAPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Automotive, Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.5A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 18.9V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Part Status: Active |