SMAJ36CAH
SMAJ36CAH Eaton - Electronics Division
eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: SMA
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 4988 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 35
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ36CAH Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMAJ36CAH SMAJ36CAH Hersteller : Eaton Electronics SMAJH SERIES_A2102.pdf eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMAJE AUTO, 36V
auf Bestellung 4980 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SMAJ36CAH SMAJ36CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor SMAJH SERIES_A2102.pdf eaton-smaje-automotive-tvs-diode-power-esd-suppressor-data-sheet-elx1062-en.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 42.1V, 5%, Bidirectional, TVS
Mindestbestellmenge: 4
Type: Zener
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 24
Mindestbestellmenge: 3
SMAJ36CAH SMAJ36CAH Hersteller : Taiwan Semiconductor smajh20series_a2102.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 36V 400W 2-Pin SMA T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 400W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Applications: Telecom
Supplier Device Package: SMA
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 400W