SMAJ36CA-Q Bourns
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMAJ36CA-Q Bourns
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMAJ36CA-Q | Hersteller : Bourns |
Diode TVS Single Bi-Dir 36V 400W Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R |
auf Bestellung 10000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 9066 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
SMAJ36CA-Q | Hersteller : Bourns Inc. |
SMAJ36CAQ | Hersteller : Yangjie Technology |
Description: TVS - Diodes SMA 36V 400W Packaging: Tape & Reel (TR) Part Status: Active |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 36volts 400W 5% Bi-Dir. AEC-Q101 |
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AC, SMA Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.9A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V Supplier Device Package: DO-214AC (SMA) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V Power - Peak Pulse: 400W Power Line Protection: No Part Status: Active Grade: Automotive Qualification: AEC-Q101 |
| SMAJ36CAQ | Hersteller : Yangjie Electronic Technology | SMAJ36CAQ |