Produkte > SMB > SMBG12CA
SMBG12CA
SA3-37.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBG12CA
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-215AA, SMB Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMBG12CA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBG12CA Hersteller : Microsemi Corporation SA3-37.pdf Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBG)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 600W