SMBJ70CAQ
SMBJ70CAQ Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes SMB 70V 600W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMBJ70CAQ Yangjie Technology
Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SMBJ70CA-Q SMBJ70CA-Q Hersteller : Bourns Inc. SMBJ-Q.pdf Description: TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 23
SMBJ70CA-Q SMBJ70CA-Q Hersteller : Bourns smbj_q.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SMBJ - CA 70V
Mindestbestellmenge: 3
SMBJ70CAQ Hersteller : Yangjie Electronic Technology SMBJ70CAQ
SMBJ70CA-Q SMBJ70CA-Q Hersteller : Bourns smbj-q.pdf Diode TVS Single Bi-Dir 70V 600W 2-Pin SMB T/R Automotive AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar