SMCJE85CA Eaton - Electronics Division
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMCJE85CA Eaton - Electronics Division
Description: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 94.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SMCJE85CA | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Description: TVS DIODE 85VWM 137VC SMC |
auf Bestellung 3000 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMCPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-214AB, SMC Mounting Type: Surface Mount Type: Zener Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ) Applications: Telecom Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.5V Supplier Device Package: SMC Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 94.4V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.4V Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW) Power Line Protection: No |
auf Bestellung 2990 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |