Produkte > SEMTECH > SMDA15C-7
SMDA15C-7 SEMTECH
SMDA03C-7 thru 24C-7.pdf
Hersteller: SEMTECH
09+ SOP8
auf Bestellung 1044 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SMDA15C-7 SEMTECH
Description: TVS DIODE 15VWM 30VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 70pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 7, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote SMDA15C-7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 70pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 7
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 30V
Power - Peak Pulse: 300W