Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > SPC5125YVN400R
SPC5125YVN400R
SPC5125YVN400R NXP Semiconductors
13847170974660mpc5125.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MCU 32-bit e300 RISC ROMLess 1.4V/1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 324-Pin BGA T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPC5125YVN400R NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 324PBGA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 324-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: e300, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, USB OTG, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 324-PBGA (23x23), Number of I/O: 64, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote SPC5125YVN400R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 324-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: e300
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, USB OTG
Peripherals: DMA, WDT
Supplier Device Package: 324-PBGA (23x23)
Number of I/O: 64
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
SPC5125YVN400R Hersteller : NXP Semiconductors MPC5125-3138848.pdf Microprocessors - MPU MPC5125 32-bit MPU, e300 Power Architecture core, 400MHz, PBGA 324