Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > SPC5634MF2MLQ80
SPC5634MF2MLQ80
SPC5634MF2MLQ80 NXP Semiconductors
937861992621087mpc5634m.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MCU 32-bit e200z3 RISC 1.5MB Flash 1.2V/3.3V/5V Automotive AEC-Q100 144-Pin LQFP Tray
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SPC5634MF2MLQ80 NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Program Memory Size: 1.5MB (1.5M x 8), RAM Size: 94K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: e200z3, Data Converters: A/D 32x12b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.25V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, SPI, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Part Status: Active, Number of I/O: 80, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SPC5634MF2MLQ80 SPC5634MF2MLQ80 Hersteller : NXP Semiconductors 937861992621087mpc5634m.pdf MCU 32-bit e200z3 RISC 1.5MB Flash 1.2V/3.3V/5V Automotive AEC-Q100 144-Pin LQFP Tray
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
auf Bestellung 103 Stücke:
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 1.5MB (1.5M x 8)
RAM Size: 94K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: e200z3
Data Converters: A/D 32x12b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.25V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, LINbus, SCI, SPI, UART/USART
Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20)
Part Status: Active
Number of I/O: 80
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 26 Stücke:
SPC5634MF2MLQ80 SPC5634MF2MLQ80 Hersteller : NXP Semiconductors MPC5634M.pdf 32-bit Microcontrollers - MCU NXP 32-bit MCU, Power Arch core, 1.5MB Flash, 80MHz, -40/+125degC, Automotive Grade, QFP 144