Preis | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VS-63CPQ100PBF Produktcode: 26515
zu Favoriten hinzufügen
Lieblingsprodukt
Hersteller : IR |
Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > SchottkydiodenGehäuse: TO-247AC (TO-3P) Vrrm(V): 100 If(A): 60 VF@IF: 0,64 Bemerkung: OK 2x30 Монтаж: THT Імпульсний струм, Ifsm: 410 A |
Produkt ist nicht verfügbar
| VS-63CPQ100PBF |
Сдвоенный ОК, Schottky 2*30A 100V TO-247AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт |
Produkt ist nicht verfügbar |
VS-63CPQ100PBF | Hersteller : Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
Description: DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO247ACPackaging: Tube Package / Case: TO-247-3 Mounting Type: Through Hole Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) Technology: Schottky Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 30A Supplier Device Package: TO-247AC Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C Part Status: Obsolete Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 770 mV @ 30 A Current - Reverse Leakage @ Vr: 300 µA @ 100 V |
VS-63CPQ100PBF | Hersteller : Vishay Semiconductors |
Schottky Diodes & Rectifiers RECOMMENDED ALT 63CP |
Mit diesem Produkt kaufen
| Relay N4100CHSDC24V 1A Produktcode: 135332
zu Favoriten hinzufügen
Lieblingsprodukt
Hersteller: Ningbo Forward Relay
Relais
Relaistyp: Реле слабких сигналів
Beschreibung: Тип контактів: 1C; U катушки: 24В; I комм: 1А
Abmessungen: 15,5x11x11,5 мм
Spulenspannung: 24 VDC
Strom max: 1 A
Kontaktkonfiguration: SPDT(1C)
Schaltspannung: 220 VAC; 60 VDC
Relais
Abmessungen: 15,5x11x11,5 мм
Spulenspannung: 24 VDC
Strom max: 1 A
Kontaktkonfiguration: SPDT(1C)
auf Bestellung 823 St.:
| Вентилятор 50x50x10, 12V, (MF50101V2-A99-A) Produktcode: 156155
Hersteller: Sunon
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Abmessungen, mm: 50x50x10 mm
Spannung, V: 12 DC
Luftvolumen, m3/Stunde: 18,59 м³/год.
Leistung, Watt: 0,6 Вт
Lärm, dB: 25,6 дБ
Rotationsgeschwindigkeit, r/min: 4800 об/хв
Beschreibung: Підшипник Vapo (магнітна підвіска)
Abmessungen, mm: 50x50x10 mm
Spannung, V: 12 DC
Leistung, Watt: 0,6 Вт
Lärm, dB: 25,6 дБ
erwartet:
50 St.
50 St. - erwartet 20.05.2026
| MBR40250TG Produktcode: 39133
1
Hersteller: ON
Dioden, Diodenbrücken, Zenerdioden > Schottkydioden
Gehäuse: TO-220
Vrrm(V): 250
If(A): 40
VF@IF: 0,86
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 150 A
Gehäuse: TO-220
Vrrm(V): 250
If(A): 40
VF@IF: 0,86
Монтаж: THT
Імпульсний струм, Ifsm: 150 A
| Anzahl | Preis |
|---|---|
| Реле напряжения 40A (VPD1-60-40A — TOMZN) Produktcode: 191351
Hersteller: TOMZN
Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO
Реле контролю змінної напруги 40A. Кількість полюсів: 2 (1P+N). Діапазон спрацьовування при зниженій напрузі не регульований: 170VAC. Діапазон спрацьовування при підвищеній напрузі не регульований: 270VAC. Час увімкнення після спрацьовування не регулюється: 60сек. Час спрацьовування <1сек. Світлодіоди відображають стан роботи. Монтаж на рейку DIN 35mm. Розміри: ширина 36mm, висота: 78mm.
Реле напруги, відсікач
40 A
Реле напруги, відсікач
40 A
auf Bestellung 1 St.:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)erwartet 50 St.:
20 St. - erwartet 25.06.202630 St. - erwartet
| B5819W Produktcode: 210875
1
Hersteller: Jiangsu
Gehäuse: SOD-123
Vrrm(V): 40 V
If(A): 1 А
VF@IF: 0,6 V
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 10 А
Gehäuse: SOD-123
Vrrm(V): 40 V
If(A): 1 А
VF@IF: 0,6 V
Монтаж: SMD
Імпульсний струм, Ifsm: 10 А