Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72520T0140K062
B72520T0140K062
B72520T0140K062 EPCOS - TDK Electronics
Standard_series.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 200A 1206
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 57000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72520T0140K062 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 22V 200A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72520T0140K062 B72520T0140K062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics Standard_series.pdf Description: VARISTOR 22V 200A 1206
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 200 A
Energy: 0.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
auf Bestellung 57110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
B72520T0140K062 Hersteller : EPCOS Standard_series.pdf SMD
B72520T0140K062 Hersteller : Epcos/TDK Epcos_SMD_Varistors.pdf Варистор SMD, U, В @ 1.0 мА = 22, Uac, В = 14, Розм = 1206, Udc, В = 18, Iімп макс, А = 200, Енергія, Дж = 0,5, Ррозс, Вт = 0,02, С, пФ = 700, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Варистори Корпус: 1206 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 375 Stücke:
B72520T0140K062
Produktcode: 207964
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Standard_series.pdf Passive Bauelemente > Varistoren
Produkt ist nicht verfügbar
B72520T0140K062 B72520T0140K062 Hersteller : EPCOS / TDK Standard_series.pdf Varistors 1206 14V 200A 700pF Varistor