Produkte > MOT > DSP56F803BU80
DSP56F803BU80 MOT
DSP56F803.pdf
Hersteller: MOT
08+ QFP
auf Bestellung 625 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSP56F803BU80 MOT
Description: IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Program Memory Size: 64KB (32K x 16), RAM Size: 2K x 16, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: 56800, Data Converters: A/D 8x12b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 100-LQFP (14x14), Number of I/O: 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote DSP56F803BU80
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 100-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 64KB (32K x 16)
RAM Size: 2K x 16
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: 56800
Data Converters: A/D 8x12b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V