Produkte > MOT > MC68332ACPV25
MC68332ACPV25 MOT
MC68332TS.pdf
Hersteller: MOT
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68332ACPV25 MOT
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, RAM Size: 2K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: CPU32, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, SCI, SPI, UART/USART, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Number of I/O: 15, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MC68332ACPV25
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
RAM Size: 2K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: CPU32
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V