Produkte > MOT > MC68360ZP25VL
MC68360ZP25VL MOT
MC68360_Man.pdf
Hersteller: MOT
BGA
auf Bestellung 9325 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68360ZP25VL MOT
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI.
Weitere Produktangebote MC68360ZP25VL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68360ZP25VL MC68360ZP25VL Hersteller : NXP USA Inc. MC68360_Man.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 3.3V