Produkte > MOT > MC68EN302PV25BT
MC68EN302PV25BT MOT
MC68EN302.pdf
Hersteller: MOT
QFP
auf Bestellung 3325 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68EN302PV25BT MOT
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 144LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: M68000, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 144-LQFP (20x20), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 8/16-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; RISC CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI.
Weitere Produktangebote MC68EN302PV25BT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68EN302PV25BT MC68EN302PV25BT Hersteller : NXP USA Inc. MC68EN302.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 144LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: M68000
Voltage - I/O: 5.0V