Produkte > MOT > MC68HC000FN16
MC68HC000FN16 MOT
MC68000UM.pdf
Hersteller: MOT
auf Bestellung 2100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68HC000FN16 MOT
Description: IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC, Packaging: Tube, Package / Case: 68-LCC (J-Lead), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: EC000, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 68-PLCC (24.21x24.21), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68HC000FN16
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68HC000FN16 MC68HC000FN16 Hersteller : NXP USA Inc. MC68000UM.pdf Description: IC MPU M680X0 16MHZ 68PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 68-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: EC000
Voltage - I/O: 5.0V