Produkte > MOT > MC68MH360EM25L
MC68MH360EM25L MOT
Hersteller: MOT
QFP
auf Bestellung 2215 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68MH360EM25L MOT
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 240-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 5.0V, Supplier Device Package: 240-FQFP (32x32), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68MH360EM25L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68MH360EM25L MC68MH360EM25L Hersteller : NXP USA Inc. Description: IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 240-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 5.0V