Produkte > MOT > MC68MH360ZP25VL
MC68MH360ZP25VL MOT
MC68MH360UM.pdf
Hersteller: MOT
BGA
auf Bestellung 3325 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MC68MH360ZP25VL MOT
Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Core Processor: CPU32+, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: SCC, SMC, SPI, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MC68MH360ZP25VL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MC68MH360ZP25VL MC68MH360ZP25VL Hersteller : NXP USA Inc. MC68MH360UM.pdf Description: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: CPU32+
Voltage - I/O: 3.3V