Produkte > MOT > MCF5307CFT66B
MCF5307CFT66B MOT
MCF5307BUM.pdf
Hersteller: MOT
08+ QFP
auf Bestellung 345 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MCF5307CFT66B MOT
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208FQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 208-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: Coldfire V3, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: EBI/EMI, I2C, UART/USART, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: 208-FQFP (28x28), Number of I/O: 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote MCF5307CFT66B
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Processor: Coldfire V3
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V