Produkte > MOT > MPC860ENZQ80D4
MPC860ENZQ80D4 MOT
MPC860EC.pdf
Hersteller: MOT
auf Bestellung 105 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC860ENZQ80D4 MOT
Description: IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (4), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC860ENZQ80D4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC860ENZQ80D4 MPC860ENZQ80D4 Hersteller : NXP USA Inc. MPC860EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V