Produkte > MOT > MPC866PCZP100A
MPC866PCZP100A MOT
MPC866,859_Man.pdf
Hersteller: MOT
BGA
auf Bestellung 3325 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC866PCZP100A MOT
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 100MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (4), 10/100Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC866PCZP100A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC866PCZP100A MPC866PCZP100A Hersteller : NXP USA Inc. MPC866,859_Man.pdf Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V