Produkte > MOT > MPC870CZT66
MPC870CZT66 MOT
MPC875%2C870.pdf
Hersteller: MOT
BGA
auf Bestellung 3325 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC870CZT66 MOT
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: I2C, PCMCIA, SPI, TDM, UART.
Weitere Produktangebote MPC870CZT66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC870CZT66 MPC870CZT66 Hersteller : NXP USA Inc. MPC875%2C870.pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V